ТАКМИЧЕЊА

РЕЗУЛТАТИ 30. РЕПУБЛИЧКОГ ТАКМИЧЕЊА
геодетских и грађевинских школа Републике Србије
  Ниш, 11. 5. 2019.

 

1. место – Грађевинске конструкције

(Ивана Артиновић А26, ментор Љиљана Витас)
2. место – Статика

(Даница Делић А 31, ментор Гордана Санадер)

2. место – AutoCad

(Бојана Ристивојчевић А32, ментор Марија Бокчић)

3. место – Бетон

(Стијовић Анастасија А41, ментор Драгана Џудовић)

4. место – Математика

(Ивана Луковић А 41, ментор Милена Леловић)

5. место – ArchiCAD

(Марко Рибаровић А36, ментор Марија Бокчић)

РЕЗУЛТАТИ 29. РЕПУБЛИЧКОГ ТАКМИЧЕЊА 

геодетских и грађевинских школа Србије, 

Београд, 12. 5. 2018.

 

  1. место – грађ. конструкције, Илић Емануела А26, ментор: Марко Пешановић

  2. место – AutoCAD, Анастасија Стијовић А26, ментор: Марија Бокчић

  4. место – организација грађења, ментор: Мила Трифуновић

  6. место – статика, ментор: Василије Ротула

  7. место – математика, Петар Ковачевић А41, ментор: Милена Јеретин

Ученици професорке  Данице Новичић су учествовали на следећим такмичењима:

 

Општинско такмичење Књижевна олимпијада:

Тамара Младеновић А31, Софија Главаш-Трбић А31, Милица Драгељевић А31,

Александра Мишић А32, Исидора Поповић А32, Анисја Стојковић А42, Ива Тимотијевић А42.

 

Општинско такмичење из Српског језика и језичке културе:

Анастасија Стијовић А31

 

Окружно такмичење Књижевна олимпијада:

Александра Мишић А32

РЕЗУЛТАТИ 28. РЕПУБЛИЧКОГ ТАКМИЧЕЊА 

геодетских и грађевинских школа Србије, 

Нови Сад, 2017.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. место – примена рачунара у грађ, Филип Васић А32, ментор: Марија Бокчић

  1. место – грађ. конструкције, Алекса Трајковић А24, ментор: Зорица Ранчић

  1. место – бетон, Ђорђе Митровић А42, ментор: Драгана Матовић

  5. место – математика, Јелена Тешић А44, ментор: Милена Леловић

10. место – статика, Анђела Радојевић А31, ментор: Годана Санадер

 

И ове године постигнут је успех!
На Општинском такмичењу из Српског језика и језичке културе, које је одржано 5. марта, Душан Гачић А21 освојио је прво место, а Анастасија Стијовић А21 друго место.
(У конкуренцији са Трећом, Четрнаестом, Шестом, Седмом... гимназијом)
Честитке ђацима!
Честитке професорки Даници Новичић која је заинтересовала, мотивисала и пратила своје ђаке.

 

 

Знање и игра!

Наши ђаци, који су били на скијању са професорком Розе Вуксановић, учествовали су у квизу који је имао питања из седам области. 
Наша екипа је победила а учествовале су по две екипе из Прве и Пете београдске гимназије поред других школа.

VENI, VIDI, VICI

РЕЗУЛТАТИ 27. РЕПУБЛИЧКОГ ТАКМИЧЕЊА  Суботица, 2016:

 

 

 

 

 

 

 

 

1. место – нацртна геометрија, Невена Неговановић А21

1. место – конструкције, Данило Фатић А21

1. место – примена рачунара, Ђорђе Митровић А32

1. место – технологија грађ. радова, Милош Виторовић А41

2. место – математика, Ана Павличевић А42

3. место – бетон, Лазар Нешић А46

 

 

РЕЗУЛТАТИ 26. РЕПУБЛИЧКОГ ТАКМИЧЕЊА   Апатин, 2015:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. место – математика, Марија Арсенић А45, Драгана Пешић

1. место – бетон, Никола Митровић А41, ментор: Драгана Матовић

1. место – конструкције, Лука Тодоровић А21, ментор: Ана Вуковић

2. место – статика, Јелена Ружановић А31, ментор: Гордана Санадер

3. место – примена рачунара, Никола Простран А31, ментор: Марија Бокчић

 

БРАВО!

 

АТШ честита ученицима на освојеним местима.
Ово је изузетан успех и за ученике и за школу – сви такмичари су освојили награде!

Никола, јелена, Марија, Никола и Лука